Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Unikátní Aston Martin přistižen přímo při natáčení bondovky

Aston Martin DB10 – unikátní, jedinečný a určený pouze pro novou bondovku Spectre už se prohání před kamerami v Británii. A my už máme i video přímo z natáčení.
Vydáno: 16.02.2015
Aston Martin DB10 z natáčení
Aston Martin DB10 z natáčení Autor: Youtube
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tohle je on – ten automobilový šampión. Miliardáři by rozprodali celé své sbírky Rolls-Royců, jen aby měli DB10. Ale nemají. Tohle je auto určené výhradně a jedině pro Jamese Bonda ve filmu Spectre. A pravděpodobně to tak ještě nějakou dobu zůstane. Na ženevský autosalon se sice chystá nový model Vulcane, ale pravděpodobně půjde jen o třicetikusovou speciálku na okruhy. DB10 tak bude lidi napínat ještě nějaký ten měsíc – minimálně do premiéry nové bondovky. Jak to s DB10 dopadne pak, to ještě nevíme. Ale počítáme, že Aston si tuhle příležitost nenechá ujít.

Aston Martin DB10 z natáčení

 

A co na videu uvidíte? Jde o natáčení záběrů před Blenheimským palácem (i když značky na okolních autech jsou italské), kde jde o únik před celkem rozzlobenou kopou padouchů, kteří mají v rukou automatické zbraně. To jsou novinky na bondovku, že? ;)

Aston Martin DB10

To je nový vůz Jamse Bonda - Aston Martin DB10

Range Rover a James Bond

Bondovi ukradli auta za milion dolarů

 

A abychom pár informací ještě doplnili. Produkce filmu ukázala světu tři vozy, které si ve filmu také zahrají: Jaguar C-X75, Range Rover Sport SVR a Land Rover Defender Big Foot.

Automobily pro Spectre
Automobily pro Spectre
Jaguar
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama