Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Ultimativní Toyota pro dovolenou konstruktérů

Toyota představila auto, které bude součástí její výstavní plochy na tuningové exhibici SEMA 2015. Je to podivné terénní MPV.
Vydáno: 25.06.2015
Toyota Ultimate Utility Vehicle
Toyota Ultimate Utility Vehicle Autor: Toyota
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Základ auta je v terénním pickupu Toyota Tacoma. Jenže nehoře pak nesedí ta tradiční karoserie, ale sem přidělaná velká Toyota Sienna. Tedy tradiční MPV téhle značky. Úprav je tu hodně. Třeba obrácení otevírání dveří. Nebo speciální přední a zadní nárazník, blatníky a prahy. Nebo speciální offroadové pneumatiky. A co říkáte na matný povrch karoserie a doplňkovou LED rampu na střeše? Zajímavé auto, co?

Jenže teď si představte, že tohle auto si teď vyrazí na dovolenou. V rámci „Ever-Better Expedition“ vyrážejí týmy konstruktérů Toyoty na dovolenou po USA. Jezdí všude možně. I tam, kam se normálně nedostanou. Ale vyrážejí do skutečného světa, aby nebyli jen za „rýsovacím prknem“ a také viděli, jak se opravdu žije a co lidé opravdu chtějí.

Zajímavý projekt. I u nás by to někdy chtělo vytáhnout na světlo pár vedoucích pracovníků, aby se podívali na svět i jinak než přes obrazovku svých počítačů, mobilů a luxusních odhlučněných limuzín.

Citroën Dyane 6

Nejvtipnější rallyové auto: Citroën Dyane 6

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama