Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Ukradenou Škodu našli policisté po 20 letech na dně jezera

Velkou radost jistě bude mít majitel zelené Škody 105, kterou ukradli neznámí zloději v roce 1995. Našla ji dvojice amatérských potápěčů, a tak se nyní konečně vrátí domů.
Vydáno: 21.10.2015
Škoda 105 po mnoha letech pod vodou
Škoda 105 po mnoha letech pod vodou Autor: Policie ČR
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policisty na vrak auta upozornil rybář, který v neděli 18. října vyrazil k vodní nádrži Bagr na Mohelnicku. "Na místě, kde rybařil, se setkal se dvěma amatérskými potápěči. Když se jich ptal, jaké ryby viděli, odpověděli, že žádné, ale že viděli v hloubce asi osmi metrů auto. Poté se sbalili a odjeli pryč. Rybáři to nedalo a později zavolal na policii," uvedla Marie Šafářová z olomouckého policejního ředitelství.

K jezeru byli ještě tentýž den večer přivoláni policejní potápěči, aby označené místo prohledali. V noci na pondělí 19. října díky tomu nakonec bylo z jezera vytaženo osobní auto Škoda 105. Hasiči s pomocí těžké techniky vůz plný bahna vytáhli z vody na břeh. Policisté zároveň při prověřování jeho původu zjistili, že byl v září roku 1995 odcizen v Zábřehu.

Po vyřízení všech formalit by se měl vrak navrátit zpět do rukou majitele.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama