Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Úchvatná podívaná. Milionté Porsche 911 se projelo New Yorkem

Zdá se to neuvěřitelné, ale od roku 1963 Porsche vyrobilo už rovný jeden milion modelů 911. Miliontý vůz si automobilka nechá pro své marketingové účely, přičemž jedním z nich byla i dechberoucí projížďka New Yorkem.
Vydáno: 27.08.2017
Milionté Porsche 911 se projelo New Yorkem
Milionté Porsche 911 se projelo New Yorkem Autor: Porsche
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Neexistuje moc automobilových značek, které by s jedním sportovním modelem dosáhly takové oblíbenosti, úspěchu a takového čísla, jako to zvládlo Porsche s modelem 911. První generace spatřila světlo světa v roce 1963 a právě miliontý vyrobený kus na ni svým designem odkazuje. Proto jubilejní 911 dostala retro zelený lak s názvem Irish Green, klasicky dřevný volant a také manuální převodovku. Dnes jde o báječný unikát, kterých by po silnicích mělo podle nás jezdit mnohem víc. :)

 

 

Porsche na své začátky upozorňuje i použitím log a znáčků v designu, který používalo právě u první generace, takže ve výsledku jde o skvělý mix historie a technické dokonalosti dneška. Porsche svého jubilanta ukazuje na veřejnosti celkem často. Před pár týdny ho ve Stuttgartu například půjčilo 11 šťastným kolemjdoucím, kteří se s ním mohli svézt. Tentokrát zástupci značky vycestovali až za oceán, aby dali vzniknout báječné sérii fotografií a videu, které zelenou 911 zachycuje v ulicích New Yorku. Výsledek? Takřka bezchybný. Jen se podívejte sami. :)

Článek je zařazen v: Porsche , 911 , Porsche 911 , milion , ýročí , jubileum , New York
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama