Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Trapas nad trapasy – tlačili ho v nepojízdném Bugatti Veyron

Bugatti Veyron je luxusní, supersilný, exkluzivní a podle výrobce i mnohých majitelů také dokonalý. A samozřejmě pekelně drahý. Ale pořád je to jen lidský výtvor, takže vlastně dokonalý být nemůže.
Vydáno: 11.09.2015
Bugatti Veyron porucha
Bugatti Veyron porucha Autor: youtube.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A že není dokonalý ani majitel takového auta, dokazuje jeden občan Saudské Arábie, který se se svým veyronem předvádí v ulicích Londýna (ostatně podobně jako mnoho jemu podobných). Tenhle pán i jeho vůz se staly středem pozornosti v poslední době hned několikrát. Jen namátkou, před pár týdny povedeného a rozhodně ne dokonalého Sauda nachytali strážci zákona, jako svého veyrona parkuje na žluté čáře v centru Londýna. Asi se domníval, že vlastnictvím exkluzivního vozu se stal bohem, pro nějž pozemská britská pravidla neplatí.

Jistě se ale onen pán dopustil mnohem více přestupků a prohřešků. Možná jich už bylo tolik, že se to před pár dny přestalo líbit i jeho veyronu, který si postavil hlavu a porouchal se. Jak to vypadalo, se můžete podívat na videu. No řekněte, je něco trapnějšího, než když vás kolemjdoucí tlačí v superdrahém autě věhlasné značky ulicí v luxusní části Londýna a ještě vás u toho natočí?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama