Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Tragická ukázka, jak neskládat Rolls-Royce z odtahovky

Pat a Mat v praxi. Přesně to nás napadá při sledování následujícího videa. Na něm vám parta ne moc zkušených chlapíků ukáže, že velký, těžký a drahý Rolls-Royce na malou odtahovku prostě nepatří.
Vydáno: 15.06.2017
Rolls-Royce je na obyčejnou odtahovku velké sousto.
Rolls-Royce je na obyčejnou odtahovku velké sousto. Autor: G-E SUPERCARS
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dnes jde konkrétně o Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé, tedy luxusní, ale hlavně velkou limuzínu, která si zaslouží jen tu nejlepší péči. Už jen vzhledem k tomu, že měří bezmála 6 metrů, je jasné, že klasický odtahový vůz s takovým kolosem bude mít problém. A také, že ano.

Video začíná už ve chvíli, kdy nejspíš nějakou dobu probíhají marné pokusy o sundání z auta. Ačkoliv se různě pobíhající chlapíci snaží, Phantomu se z odtahového vozu bez problémů nechce. Tak trochu bezmocně leží na břiše, a protože jeho hmotnost je necelé tři tuny, nevydržely nájezdy a auto jen bezmocně protáčí kola. Zcela upřímně je nám ho líto. V takové pozici by nikdy nemělo být viděno.

Hodně smutný pohled

Jeden z mužů, kteří pobíhají okolo, pak nájezdy vypodloží, což celou situaci tak nějak zachrání. Jinak by totiž hrozilo, že nájezdy zcela prasknou a auto spadne dolů. Nakonec se auto podaří dostat na silnici, za což se pánové odmění potleskem. No, nejsme si zcela jisti, že si ho zaslouží. Podobné problémy totiž tato zvláštní partička musela mít už když auto nakládala.

Proč se tedy na sundávání auta lépe nepřipravili, nebo spíš, proč nepoužili větší odtahový vůz, nechápeme. Rolls-Royce je majestátní kus dokonalé řemeslné práce, se kterým by se podle toho mělo také zacházet.

Článek je zařazen v: problémy , Rolls-Royce , odtahovka , Rolls-Royce Phantom Coupé , skládání auta z odtahovky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama