Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Toyota přenesla legendární hračku do reality. Postavila Hilux Bruiser

U Toyoty se zjevně rádi baví. A baví nejen sebe, ale i všechny ostatní milovníky automobilové zábavy. Jejich projekt založený na legendárním RC modelu z 80. let je totiž prostě dokonalý.
Vydáno: 01.11.2017
Toyota Hilux Bruiser
Toyota Hilux Bruiser Autor: Toyota
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kdo si hraje, nezlobí. Tím se nejspíš řídí parta nadšenců z Toyoty, která si hraje opravdu ráda. Před nějakou dobou zkusili velký pickup Hilux zapřáhnout za malou armádu RC modýlků. Tentokrát si ale jeden konkrétní RC modýlek vzali jako vzor a podle něj postavili reálný vůz. Tím modýlkem je snad nejoblíbenější hračka z 80. let Toyota Hilux Bruiser, kterou měla na svědomí společnost Tamiya.

Dnes už je ale v dobrém stavu těžko sehnatelná. Možná právě proto se u Toyoty rozhodli zhmotnit ji do reality. Příslušnost k modýlku je jasná na první pohled. To především pro výrazné modro bílé provedení karoserie. Toyota Hiluxu ale také přizvedla podvozek a přidala pořádné offroadové pneumatiky. Pod kapotou pak vše zůstalo při starém. Najdete zde dieselový čtyřválec, který spolupracuje s manuální šestistupňovou převodovkou. Přes tu pak na všechna kola posílá výkon 150 koní.

To nejvtipnější ale je, že na auto byla umístěna i dlouhá anténa, tedy přesně ta, kterou měla i hračka. K tomu ale tvůrci přidali ještě falešný vypínač On/Off, který je umístěn za kabinou vozu. Ano, přesně tam ho měl i původní RC modýlek. J Pokud byste se snad rozhodli rozbít prasátko a Toyotu koupit, zklameme vás. Hilux Bruiser byl vyroben pouze v jednom jediném kusu a používán bude pro marketingové účely značky.

Článek je zařazen v: Toyota , Toyota Hilux , Hilux , Hilux Bruiser , hrača , hračka , model , modýlek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama