Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Toyota nabízí unikátní prodlouženou záruku Extracare Plus pro užitkové vozy

Společnost Toyota Central Europe-Czech nově nabízí svým zákazníkům v ceně užitkových modelů Toyota Proace a Proace Verso prodlouženou záruku na 5 roků nebo 1 000 000 km.
Vydáno: 22.12.2017
Toyota Proace
Toyota Proace Autor: Toyota
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Toyota tak chce klientům poskytnout co největší pohodlí v případě užívání jejich vozů. Záruka v sobě zahrnuje několik benefitů.

Krytí mechanických nebo elektronických závad továrních součástek na vozidle.

Záruční opravu vozidla bez jakékoli finanční spoluúčasti zákazníka (100 % hrazených nákladů na servisní práci a použité díly).

Přenositelnost prodloužené záruky na nového majitele při prodeji vozidla.

Vyšší zůstatkovou hodnotu ojetého vozidla, pokud je stále v záruce.

Nonstop asistenční služby Toyota Eurocare po celé Evropě.

Podmínky jsou garantovány v případě originálních dílů Toyota a servisních opravách v autorizovaných servisech Toyota.

U obou modelů je zároveň možné v rámci akční nabídky využít s financováním Toyota Garant nebo Kredit kompletní pojištění na 3 roky zdarma. Model Proace navíc nabízí i výprodej skladových vozů s podporou až 26 %.

Vůz Toyota Proace nabízí možnost kombinovat 11 různých karosérií a tři délky nebo volit různá uspořádání dveří. Majitelům tak dobře poslouží v jakékoli situaci – ať už jej využijí čistě na řemeslné práce, nebo k jinému druhu podnikání.

Model Proace Verso je určen především pro přepravu pasažérů, kteří kladou větší důraz na aktivní životní styl. Při jeho vývoji se dbalo na velké množství prostoru, ve kterém lze přepravit až 9 osob.

U obou modelů je prioritou bezpečnost, proto nabízejí i balíček bezpečnostních technologií Toyota Safety Sense. Ten zahrnuje předkolizní bezpečnostní systém s funkcí rozpoznávání chodců, systém upozorňující na opuštění jízdního pruhu, systém rozpoznávání dopravních značek, adaptivní tempomat i automatické přepínání dálkových světel. Oba modely rovněž získaly 5 hvězd v bezpečnostních testech Euro NCAP.

Díky multimediální soustavě Toyota PRO-Touch se 7“ dotykovým displejem a celou řadou funkcí jako Bluetooth hands free, MP3 či iPod připojení je navíc cestování v obou vozech dostatečně komfortní.

Článek je zařazen v: Toyota , Proace , Proace Verso , záruka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama