Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Tohle nečekal! Prchajícího motorkáře "sestřelila" žena kabelkou

Rozkaz, ten zněl jasně. Diverzant na motorce nesmí projet za žádnou cenu! A když si policisté s prchajícím zločincem zjevně nevěděli rady, tak se odvážná chodkyně rozhodla jednat na vlastní pěst.
Vydáno: 14.06.2017
Policejní honičku ukončila žena s kabelkou.
Policejní honičku ukončila žena s kabelkou. Autor: RoadCams
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Většinou to bývá přesně naopak. Nic netušící žena jde po chodníku, když se přiřítí motorka, zloděj jí vytrhne kabelku z ruky a zmizí v dáli. Jenže tahle rázná dívka nebo paní vykonala symbolickou pomstu za všechny ukradené kabelky. Když se k ní po chodníku vysokou rychlostí přiblížil motorkář s houkajícím policejním autem v zádech, neváhala ani vteřinu a prchajícího jezdce dokonale zaskočila přesně mířeným úderem kabelky.

A protože jak každý muž ví, většina ženských kabelek obsahuje desítky nepochopitelných věcí včetně jedné nebo dvou cihel, motorkář se okamžitě poroučel k zemi. Sice se pak ještě pokoušel znovu nasednout a ujet, to už však u něj byl policista, který ho poslal k zemi podruhé.

Článek je zařazen v: policejní honička , ujíždějící motorkář , jízda na motorce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama