Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Tohle bude nové Mitsubishi Evo. Má to ale háček

Už je to hezky dlouhá doba, kdy Mitsubishi oficiálně skončilo se svou největší ikonou. V dějinách motorismu přitom není moc legendárnějších soubojů než dlouholetá přetahovaná mezi Subaru Impreza STI a Mitsubishi Lancer Evo. Japonci by se teď k úspěšnému jménu rádi vrátili. Bude ale jeho nový nositel rovněž tak úspěšný?
Vydáno: 20.09.2017
Mitsubishi eEvolution
Mitsubishi eEvolution Autor: Mitsubishi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na světlo světa unikl první snímek zádi nového Eva. Půjde o čtyřdvéřový koncept, ovšem jak velí dnešní doba, bude poháněný čistou elektřinou. Měl by navíc stát na vyšších základech, půjde tedy o moderní crossover. Ale viděli jste snad, že by přechozí Evo bylo crossoverem? No nic.

Elektro SUV kupé

Zástupci automobilky nyní uvedli, že nepůjde o obyčejný crossover, avšak o vůz koncepce SUV Coupe. Jinými slovy takové menší BMW X6 na baterie. Vůz by měl být dále vybaven elektrickým pohonem na všechna čtyři kola a bude rovněž doplněn o inteligentní software rozdělující točivý moment.

Kromě oficiálního názvu, který zní Mitsubishi eEvolution, toho však prozatím více nevíme. Ale snad to novému modelu Evo bude alespoň slušet. Valná očekávání ve srovnání s jízdními výkonůny jeho předchůdce totiž zřejmě mít nelze.

Článek je zařazen v: Mitsubishi , Mitsubishi Evo , koncept Mitsubishi , nové Mitsubishi , Mitsubishi elektormobil , koncern Mitsubishi , nejnovější Mitsubishi , Mitsubishi Evolution , Evo , Evolution , koncept Evo Mitsubishi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama