Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Tip na výlet: Velké Losiny a Králíky

Jak jsme slíbili v aktuálním díle Autosalonu, máme pro vás další tip na hezký rodinný výlet. Vyrazit můžete klidně ještě tento víkend a příští týden už se těšte na další zajímavý tip.
Vydáno: 15.06.2017
Termální lázně Velké Losiny.
Termální lázně Velké Losiny. Autor: Termální lázně Velké Losiny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pravidlo správného chlapa říká, že by měl 70 % volného času věnovat rodině a 30 % svým aktivitám. Ale ruku na srdce, kdo z nás, kteří se snažíme, aby naše rodiny nežily v nouzi, má v dnešní době ještě vůbec nějaký volný čas? Dobrou zprávou je, že osobní volnočasové aktivity lze s těmi rodinnými šikovně skloubit. Stačí víkendový výlet dobře naplánovat. A ani se s tím nemusíte sami namáhat, stačí sledovat naše pravidelné tipy na výlety.

Kam vás vezmeme tentokrát? 

Lokace

Před pár dny jsme si připomněli 75 let od atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha. O tom, že ale všechno mohlo být úplně jinak, svědčí zachovalé hraniční pevnosti, kterých v okolí Velkých Losin najdete desítky. Ucelenou expozici pak najdete v Muzeu opevnění - dělostřelecká tvrz Hůrka, které se nachází v cca 30 km vzdáleném městě Králíky. Na půli cesty mezi Králíky a Velkými Losinami by pak bylo chybou vynechat návštěvu pivovaru Holba v obci Hanušovice.

Článek je zařazen v: cestování s dětmi , kam na výlet , tip na výlet , dovolená v Česku , výlet autem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama