Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Tip na výlet: Sněžník, Dolní Žleb a modelová železnice

Jak jsme slíbili v aktuálním díle Autosalonu, máme pro vás další tip na hezký rodinný výlet. Vyrazit můžete klidně ještě tento víkend a příští týden už se těšte na další zajímavý tip.
Vydáno: 02.06.2017
Největší zahradní železnici světa najdete v Rathenu.
Největší zahradní železnici světa najdete v Rathenu. Autor: Eisenbahnwelten Rathen
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pravidlo správného chlapa říká, že by měl 70 % volného času věnovat rodině a 30 % svým aktivitám. Ale ruku na srdce, kdo z nás, kteří se snažíme, aby naše rodiny nežily v nouzi, má v dnešní době ještě vůbec nějaký volný čas? Dobrou zprávou je, že osobní volnočasové aktivity lze s těmi rodinnými šikovně skloubit. Stačí víkendový výlet dobře naplánovat. A ani se s tím nemusíte sami namáhat, stačí sledovat naše pravidelné tipy na výlety.

Kam vás vezmeme tentokrát? 

Lokace

Když už se svezeme unikátním přívozem bez motoru, byla by škoda nedozvědět se o lodní dopravě na Labi něco víc. Stačí proto navštívit stálou expozici Oblastního muzea v Děčíně. Na automobilový pořad se sluší dát také tip na něco s vůní benzínu. Zhruba sedmdesát kilometrů od Děčína leží německé město Drážďany, kam většina našinců jezdí za vánočními trhy. Málokdo už ale ví, že zde ještě nedávno vyráběla sportovní kupé dnes již zaniklé značky Melkus.

Plán výletu na sever Čech a do Německa.
Plán výletu na sever Čech a do Německa.
Mapio.net
Článek je zařazen v: cestování s dětmi , kam na výlet , tip na výlet , dovolená v Česku , výlet autem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama