Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Tip na výlet: Bermudský trojúhelník

Jak jsme slíbili v aktuálním díle Autosalonu, máme pro vás další tip na hezký rodinný výlet. Vyrazit můžete klidně ještě tento víkend a příští týden už se těšte na další zajímavý tip.
Vydáno: 08.06.2017
Park Mirakulum děti zaručeně zabaví.
Park Mirakulum děti zaručeně zabaví. Autor: Mirakulum
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Maminka miluje historii, tatínek armádní techniku a děti rády atrakce, jako jsou houpačky, skluzavky či skákací hrad. Dá se to skloubit do jediného víkendu, aniž by člověk musel jezdit přes celou republiku? Ovšemže! Tip na výlet nabídne Bermudský trojúhelník, kde bude každý člen rodiny spokojen. Aneb je libo hrad z 12. století, offroad projížďku BVPčkem a největší rodinně zábavný park u nás?

Lokace

Naučná stezka Bohumila Hrabala, motorest, který si zahrál v českém snímku Příběh kmotra, ale hlavně slavná hájenka a exteriéry z filmu Slavnosti sněženek. To vše najdete necelých 20 kilometrů jízdy od parku Mirákulum v obci Kersko. Na motoristický pořad se sluší přidat také tip na něco s vůní benzínu. Tentokrát půjde o firmu, která se dříve zabývala tuningem a dnes je jedním z největších výrobců a dodavatelů automobilových dílů u nás. Kdo se trochu vyzná, tuší, že mluvíme o Benet Automotive, jež sídlí kromě Mladé Boleslavi i v Milovicích.

Mapa výletu v Bermudském trojúhelníku.
Mapa výletu v Bermudském trojúhelníku.
Mapio.net
Článek je zařazen v: cestování s dětmi , kam na výlet , tip na výlet , dovolená v Česku , výlet autem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama