Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Těžká práce anděla nad ruským chodcem

Dnes vám ukážeme člověka, který měl ŠTĚSTÍ. Pokud má anděla strážného, chceme si ho alespoň na chvíli zapůjčit. Protože je to mistr svého řemesla.
Vydáno: 18.11.2014
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tohle video je opět z Ruska, kde se ovšem tentokrát nadějeme velkého zázraku. Je to neuvěřitelné. Je šílené, jak jediný člověk může mít tak ohromnou kopu štěstí.

Na videu totiž uvidíte člověka, který přechází velkou křižovatku. Ne někde na okraji, ale pěkně středem. A právě kvůli němu se možná ta nehoda stala, protože odbočující Nissan Qashqai musel nuceně opustit ideální odbočovací stopu (i když největší vina samozřejmě padá na jeho hlavu) a projíždějící nákladní automobil jej smetl. Jenže se to všechno stalo dva metry od chodce a oba vozy protančily kolem šťastlivce, aniž by ho zasáhly. Ten si s chutí zanadával, oklepal si šaty od nepořádku a pokrčoval dál.

Dost nám to připomíná ruského motorkáře – Supermana, který dokázal v plné rychlosti přestoupit ze svého roztřískaného motocyklu na střechu nabouraného vozu.

Motorkář superman

Ruský motorkář – Superman

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama