Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Tesla ukázala první vyrobený Model 3 na videu

Tesla dělá věci po svém. Zatímco většina automobilek odhalení nového modelu doprovází pečlivě vybranými fotografiemi a drahými videi z ateliérů, v Tesle prostě někdo vezme do ruky telefon a natočí auto na parkovišti. V každém případě se nyní můžete poprvé podívat na Model 3 v pohybu.
Vydáno: 10.07.2017
Tesla Model 3 je nový základní model značky.
Tesla Model 3 je nový základní model značky. Autor: Tesla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Před pár dny Tesla spustila výrobu svého nového vstupního modelu s označením 3. Oficiální odhalení vozu spojené s předáním prvních 30 kusů majitelům je nicméně naplánováno až na 28. července. Výroba se bude rozbíhat postupně a koncem roku má z výrobní linky sjíždět na 20 tisíc aut měsíčně. Už nyní se však můžete podívat na úplně první sériový Model 3, který automobilka vyrobila.

V jednoduchosti je krása

Video natočené zjevně na telefon jedním ze zaměstnanců není zrovna působivé, ukazuje ale reálné tvary auta a částečně odhaluje také poměrně spartánský interiér. Vůz má tradičně jednoduché a elegantní tvary (Tesly nám vždy trochu přípomínaly Mazdy), poněkud fádně vypadá snad jen příď Modelu 3, kterou ale video ve větším detailu neukazuje.

Každopádně se dá očekávat, že bez ohledu na jednoduchost auta a místy horší kvalitu zpracování ve srovnání se zavedenými značkami nebude mít Tesla ani tentokrát o zákazníky nouzi. Ty totiž přitahuje především její vize a důraz na technologie budoucnosti, stejně jako osobitý přístup k chápání automobilů obecně. A samozřejmě samotný elektrický pohon. O něm se všechny detaily dozvíme již za necelé tři týdny.

Článek je zařazen v: Tesla Model 3 , elektromobil
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama