Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Takhle zrychluje nejrychlejší Octavia ve verzi RS 245

Jako jedni z prvních v Česku jsme mohli vyzkoušet nejsportovnější model domácí automobilky, Octavii RS 245, na našich domácích silnicích. Ještě než se s vámi podělíme o naše jízdní dojmy, podívejte se, jak umí Octavia s výkonem 245 koní zrychlovat ve verzi kombi s převodovkou DSG.
Vydáno: 25.07.2017
Škoda Octavia RS245 je nejsportovnější model české značky.
Škoda Octavia RS245 je nejsportovnější model české značky. Autor: archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Že je současná Škoda Octavia RS velmi dobré a rychlé auto, které s aktuálním faceliftem až překvapivě získalo na jízdní vlastnostech, jsme vám názorně předvedli už při testu základního eresa. Verze RS 245 však navíc přidává nejen trošku výkonu, takže liftback zrychlí na stovku za 6,6 sekundy, ale především chytrý elektronický diferenciál na přední nápravě pro efektivní přenos síly na silnici a ve srovnání s koncernovými sourozenci také skvěle naladěný stabilizační systém.

O tom všem se pro vás rozepíšeme už za pár dnů v testu, zatím se však můžete podívat, jak nejrychlejší Octavia historie umí zrychlovat z klidu na tachometrových 240 km/h.

Takhle zrychluje nejrychlejší Octavia ve verzi RS245
Takhle zrychluje nejrychlejší Octavia ve verzi RS245
Článek je zařazen v: Škoda Octavia RS 245 , zrychlení octavia RS , nejrychlejší Octavia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama