Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Tajemný supersport na obzoru. Bude se jmenovat Aria

Ekonomice se v posledních letech daří a na struktuře automobilového trhu je to znát. Opět se tedy dočkáme dalšího drahého supersportu. Přijde už příští týden, na svědomí jej má společnost Aria Group a navzdory tomu, že žijeme v internetové době, nevíme o něm kromě jména kupodivu téměř nic.
Vydáno: 24.11.2017
Aria FXE

Aria Group není ve světě sportovních automobilů úplným nováčkem. Před nedávnem například zveřejnila úžasný koncept, který nastiňuje, jak kontroverzně by mohl vypadat budoucí Chevrolet Corvette s motorem uprostřed. Ostatně prohlédněte si jej ve velké galerii pod článkem.

Koncept v sobě ukrýval hřmotný osmiválec s objemem 6,2 litru a na zadní kola posílal 650 koní a hned 881 Nm točivého momentu. Nová Aria však prý bude úplně jiné auto a největším paradoxem je, že ani netušíme, z čeho vlastně vzejde. Automobilka přesto láká první fotografií a vzkazuje, že nový model s označením FXE je již hotov. Jeho oficiální premíéry, která proběhne na výstavě v Los Angeles, se dočkáme v podvečer 30. listopadu.

Hotové auto, o kterém nevíme vůbec nic? Tomu říkáme dobré utajení, jaké se v automobilové branži jen tak nevidí.

Reklama
Článek je zařazen v: Aria FXE, Aria, Aria supersport, Aria Group, nový supersport, rychlý supersport, Los Angeles, výstava v Los Angeles, koncept Corvette, Aria Concept Corvette, koncept Vette, Supersport V8, Supercar V8
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama