Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Tajemný supersport na obzoru. Bude se jmenovat Aria

Ekonomice se v posledních letech daří a na struktuře automobilového trhu je to znát. Opět se tedy dočkáme dalšího drahého supersportu. Přijde už příští týden, na svědomí jej má společnost Aria Group a navzdory tomu, že žijeme v internetové době, nevíme o něm kromě jména kupodivu téměř nic.
Vydáno: 24.11.2017
Aria FXE
Aria FXE Autor: Aria
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aria Group není ve světě sportovních automobilů úplným nováčkem. Před nedávnem například zveřejnila úžasný koncept, který nastiňuje, jak kontroverzně by mohl vypadat budoucí Chevrolet Corvette s motorem uprostřed. Ostatně prohlédněte si jej ve velké galerii pod článkem.

Koncept v sobě ukrýval hřmotný osmiválec s objemem 6,2 litru a na zadní kola posílal 650 koní a hned 881 Nm točivého momentu. Nová Aria však prý bude úplně jiné auto a největším paradoxem je, že ani netušíme, z čeho vlastně vzejde. Automobilka přesto láká první fotografií a vzkazuje, že nový model s označením FXE je již hotov. Jeho oficiální premíéry, která proběhne na výstavě v Los Angeles, se dočkáme v podvečer 30. listopadu.

Hotové auto, o kterém nevíme vůbec nic? Tomu říkáme dobré utajení, jaké se v automobilové branži jen tak nevidí.

Článek je zařazen v: Aria FXE , Aria , Aria supersport , Aria Group , nový supersport , rychlý supersport , Los Angeles , výstava v Los Angeles , koncept Corvette , Aria Concept Corvette , koncept Vette , Supersport V8 , Supercar V8
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama