Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Supersport z Ukrajiny

Snad každá země na světě má nějaké automobilové nadšence, kteří chtějí postavit supersport. I na Ukrajině takové najdete. Jméno téhle firmy je Askaniadesign a sídlí v Záporoží.
Vydáno: 02.12.2014
Askaniadesign  - hlavní
Askaniadesign - hlavní Autor: Askaniadesign
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ano, tohle město nemusí být spojeno jen se slavnými ZAZ, ale jednou odtud budou vyjíždět třeba i tahle pěkná auta. Designérská firma zatím nabízí jen počítačové vizualizace, které moc neříkají. Projektový manažer Roman Suchorukov zatím nic k autům neřekl. Jen slibuje překvapení pod kapotou. Jaké? Těžko říct. Technické informace žádné zatím nejsou, protože projekt je prý v počáteční fázi.

 

Jestli se ale bude někdy vůz vyrábět, nevíme. Takových projektů bylo, je a bude a jen malý zlomek z nich nakonec přejde do skutečné fáze výroby. A ani pak nemá na růžích ustláno. Vždyť se podívejte na americlý Saleen, který dělá tuning vozů Ford a v portfoliu má také jeden supersport. I tahle světoznámá a zavedená firma už je v úpadku. A to dokonce podruhé.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama