Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Superlevný pick-up bude

Pokud čekáte na pořádný levný a užitkový pick-up, který by se hodil do terénu, možná chvíli počkejte s vybíráním. Vypadá to, že Dacia přece jen ten pick-up bude mít.
Vydáno: 31.10.2014
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na autosalonu v Sao Paulu se objevil koncept Dacia Duster Oroch. Má sice logo Renaultu, ale jméno rumunské značky. Vůz má čtyřmístnou karoserii s ložnou plochou. A protože jde o koncept, má i spoustu zajímavých vychytávek, jako je třeba dvojice zpětných kamer, panoramatické okno nebo nosič na kitesurfové desky.

A proč jsme na začátku byli tak smělí a dovolili si předpokládat, že Dacia opravdu vyrobí sériový pick-up? To proto, že tohle není první pick-up od Dacie, který je k vidění. Už i oficiálně se ví, že v Rumunsku se prohání několik testovacích vozidel.

 

 

Navíc u tiskové zprávy k Orochu stojí, že v jižní Americe se ročně mezi užitkovými vozy prodá 75
% pick-upů a Renault hodlá tento trend zachytit. Tak v příštích letech chce nabídnout zákazníkům minimálně dva takové vozy. A že nezůstane jen u jihoamerického trhu, to je asi jasné. Na východ od nás bude po takovém voze jistě také velký hlad. A u nás? Schválně, kdo z vás by za rozumnou cenu tohle auto chtěl?

 

Elio Motors

Auto ekologičtější než kravský prd

 

Dacia Logan

Auta pořád zdražují. Tady je přehled těch nejlevnějších

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama