Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Superb jako kupé. Prohlédněte si novou Škodu Tudor

Pojem Tudor má v historii české automobilky silně zapuštěné kořeny. Už minulá generace Superbu se představila také jako kupé ve fázi konceptu. Nyní si stejnou úpravu karoserie můžete prohlédnout i na současné generaci.
Vydáno: 15.06.2016
Render Škoda Tudor
Render Škoda Tudor Autor: Theophilus Chin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jenomže tím, že by Škoda představila nový Tudor, by šla proti nedávno představné Audi A5 Coupé, což jak jistě víte, politika koncernu Volkswagen nerada vidí. Právě o Audi A5 Coupé se opřel amatérský designér Theophilus Chin a vytvořil koncept toho, jak by asi nový Tudor mohl vypadat. A klobouk dolů! Výsledek je více než povedený. Ale otázkou zůstává, jestli by Škoda s jakýmkoliv coupé měla byť jen podobný úspěch, jako s původním modelem Tudor.

Škoda Tudor

Stál majlant a byl na povolení. Legenda Tudor slaví 70 let

 

Ten se vyráběl mezi lety 1942 až 1952 a jeho pojmenování vzniklo z tvaru jeho karoserie. Z anglického označení dvoudvéřového coupé two door jednoduše vzniklo Tudor. Celkem se vyrobilo 71 591 kusů a z toho asi 50 000 šlo na export do zahraničí. Nám by se podobně laděná Škoda líbila a myslíme si, že by si své místo na trhu rozhodně našla. Ale asi zůstane jen u doufání.

Render Škoda Tudor
Render Škoda Tudor
Theophilus Chin

Co byste vy říkali na něco podobného? Měla by se automobilka Škoda alespoň na chvilku odklonit od všech těch SUV a crossoverů? Podělte se s námi o názor v komentářích.

Článek je zařazen v: Škoda Superb Coupe , Škoda Superb kupé , Škoda Tudor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama