Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Super videa: Na nejlepší drifty s autem nepotřebujete řidičák

Driftovat s autem není nic jednoduchého. Ale tady vám ukážeme hned dvě videa z Japonska, kde se driftuje o sto péro. A jsou tam i kluci, co očividně ani mít řidičák nemůžou. Jejich drifty jsou totiž s RC modely.
Vydáno: 02.03.2015
Driftování s RC modely
Driftování s RC modely
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tohle video jsme vám prostě museli ukázat hned ze dvou důvodů:

1) Jak si dokážou v Japonsku (a zjistili jsme, že nejen v Japonsku) vyhrát dospělí chlapi stejně jako děti s autíčky, které driftují lépe než nějaký Ken Block.

2) Jak se takové fantastické promo video natáčí.

Jestli jste nikdy nevypadli z dětských let a koníčky podobného typu vám stále říkají „kámo“ (kdyby nebyly ty děti, tak bychom tomu taky asi podlehli), tak vám to asi nebude připadat divné. Jenže tohle je trochu jiné kafe, než nějaké posílání RC modelů na závodní dráze. Tohle jsou speciály s pohonem všech kol, které jsou určené speciálně pro driftování!

Drift RC1

 

A tihle kluci japonský to na okruhu WARU v Yokohamě mají asi hodně v ruce. Kam se na ně hrabe nějaký Ken Block nebo Chris Forsberg. Tohle je ta pravá slapská zábava!

Jenže k tomu vám musíme ukázat video z natáčení takového promo videa. Ono totiž autorem videa je Kuma Films, tedy člověk/firma, která se zabývá právě natáčením takových speciálních věcí, jako jsou RC driftující modely, freestyle bikeři nebo blázni, kteří dokážou složit rubikovu kostku jednou rukou (za 9 sekund!). A ta videa i ze zákulisí stojí za to.

Drift RC2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama