Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Subaru odhaluje ostré BRZ STI. Máme se na co těšit!

Už nějaký ten pátek se mluví o tom, že by Subaru mělo do světa vypustit šelmičku s označením BRZ STI. Ten čas nastane už příští týden a jen první ochutnávka vypadá velmi šťavnatě!
Vydáno: 01.06.2017
Render Subaru BRZ STI
Render Subaru BRZ STI Autor: www.autoblog.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už před dvěma lety Subaru ukázalo BRZ STI Performance Concept, který hodně zaujal. Nabídl nafouklé blatníky, křídlo a ostře řezané rysy. Ačkoliv šlo „jen“ o koncept, vypadá to, že Subaru si z něj vzalo to nejlepší a převedlo ho do reálného BRZ STI. Zatím můžeme s jistotou potvrdit to, že novinka nabídne vskutku ohromující zadní přítlačné křídlo, protože právě to ukázalo americké zastoupení automobilky na svém twitterovém účtu.

 

 

Konečnou podobu auta se dozvíme až příští týden. Konkrétně 8. června by mělo proběhnout oficiální odhalení. S určitou dávkou jistoty se ale dá počítat s odvážnějším bodykitem, karbonovými doplňky, silnými brzdami Brembo a nejspíše také se zajímavými aerodynamickými detaily. Velmi očkované je také naladění agregátu. Standardní BRZ nabízí atmosférický motor, který disponuje výkonem rovných 200 koní.

Pro verzi s označením STI to je ale málo, nicméně sama automobilka už několikrát zdůrazňovala, že BRZ není konstruováno pro použití turbodmychadla. Jestli se to s příchodem novinky změní a jak moc velký nárůst výkonu nabídne, je zatím ale v hvězdách. I tak se moc těšíme!

Článek je zařazen v: Subaru , zadokolka , BRZ , Subaru BRZ STI , Impreza STI , Subaru BRZ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
7