Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Stinger si získává srdce zákazníků

Kia se vymaňuje ze škatulky výrobce běžných aut pro nejširší veřejnost. Ryzí gran turismo Stinger je toho důkazem.
Vydáno: 11.12.2017
Kia Stinger
Kia Stinger Autor: KIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pouhý měsíc po spuštění prodejů tohoto fastbacku eviduje české zastoupení značky Kia již deset zákaznických objednávek.

Devět z těchto zákazníků si přitom objednalo verzi GT s pohonem všech kol a motorem 3,3l V6 T-GDi o výkonu 370 koní. Jeden zákazník zvolil verzi GT Line s motorem 2,2 CRDi s pohonem zadních kol. Počáteční prodeje modelu Stinger tak překonávají původní předpoklady, které počítaly s jednotkami kusů měsíčně.

„To, že za pouhý jeden měsíc jsme s modelem Stinger dosáhli deseti objednávek v prémiovém segmentu, kde si zákazníci potrpí na historii a zvuk značky, ukazuje, že jde opravdu o výjimečný model s jedinečným charismatem. Jednoznačný zájem o nejvyšší specifikaci nás velmi těší a ukazuje, že zákazníci dokážou ocenit naši odvahu jít proti převládajícímu proudu a vytvořit i v dnešní době auto pro čistou radost z jízdy,“ říká Kateřina Jouglíčková ze zastoupení značky Kia.

Charisma modelu Kia Stinger potvrzují i jeho dosavadní úspěchy v průběžném hlasování o auto roku ve světě i v České republice. Stinger se probojoval současně do finále soutěží o Severoamerické auto roku 2018 a Evropské auto roku 2018. Současně byl nominován také do finále soutěže o Auto roku 2018 v České republice.

Čtyři z deseti objednaných vozů byly svým novým majitelům již předány, zbývající budou dodány během prvního čtvrtletí roku 2018.

Článek je zařazen v: Kia , Stinger , Gran Turismo , fastback , prodej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama