Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Sportovní superb jen jako, dostane pouze Sportline paket

Frankfurtský autosalon klepe na dveře a záplava novinek se zvětšuje. Díky tomu víme, že se na něm představí Škoda Superb s paketem Sportline.
Vydáno: 05.09.2015
Škoda Superb Sportline
Škoda Superb Sportline Autor: Škoda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Za dva týdny odstartuje frankfurtský autosalon a na něm si odbude svou světovou premiéru sportovní superb. Tedy přesněji řečeno, sportovnější se největší škodovka stane jen na pohled, jelikož dostane Sportline paket, a to jak liftback tak kombi. Vedle Superbu Sportline se ve Frankfurtu poprvé představí i verze Greenline.

Stalo se tedy to, co už bylo naznačeno ze strany koncernu VW na začátku tohoto roku v souvislosti s příchodem nové generace superbu. Opravdu sportovní verze RS se s velkou pravděpodobností nedočkáme, ale optický sportovní paket nebyl tehdy vyloučen. A to se potvrdilo, Superb Sportline je na světě. Tento paket však nedostanou vozy se základními motorizacemi 1,4 TSI a 1,6 TDI.

Sportline paket přinese například nová 18 a 19palcová kola a nižší světlou výšku podvozku o 1,5 cm. V základu budou i tónovaná skla, tříramenný volant potažený kůží stejně jako řadicí páka. Ke slovu přijdou i dekorační prvky imitující karbon, hliníkové pedály a sportovnější sedadla s exkluzivními potahy. V rámci Sportline paketu také superb dostane černě lakované prvky exteriéru, jako rámy oken, zrcátka, či přední mřížku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama