Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Soutěž o Škodu Fabii finišuje – tady jsou jména finalistů!

Soutěž o zbrusu novou fabii vrcholí. Kdo si ji odveze? O tom rozhodne napínavé finále, v němž se utkají nejlepší jezdci z kvalifikačních kol.
Vydáno: 10.09.2015
Honza Kopecký.
Honza Kopecký.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V soutěži primáckého Autosalonu jde o úplně novu Škodu Fabii 1,2 TSI/81 kW, což je určitě velké lákadlo. Ale zájemci museli projít sítem kvalifikačních kol a pokusit se porazit ve stejném autě na vytýčené trati mosteckého okruhu českého špičkového pilota rallye Honzu Kopeckého. Ten svou jízdou nastavil tzv. zlatý čas. Kdo by jej překonal, měl by vyhráno. Jenže nikomu se to nepodařilo. O trochu nižší laťkou byl tzv. stříbrný čas dosažený našim expertem Františkem. Třetí metou byl tzv. bronzový čas, jenž byl ještě o dvě sekundy horší, než Františkův.

Hodnoty časů

- zlatý čas na suché trati: 00:36:24

- zlatý čas na mokré trati: 00:38:18

- stříbrný čas na suché trati: 00:38:03

- stříbrný čas na mokré trati: 00:38:96

- bronzový čas na suché trati: 00:40:03

- bronzový čas na mokré trati: 00:40:96

V případě, že by některý z daných časů překonalo více borců, mělo dojít na finálový zlatý rozstřel. A přesně to se stalo. Hned osm soutěžících překonalo Františkův stříbrný čas, a proto se utkají ve velkém finále! Jeho datum se už brzy dozvíte, až skončí, tomu nejrychlejšímu předáme klíče od nové fabie, se kterou rovnou odjede domů.

A kdo jsou ti, jež si změří síly v posledním klání? Tady jsou:

David Brázda

Jozef Jakub

David Nosek

Ondřej Marko

Jan Habart

Jiří Bartoš

Pavel Hýža

David Mutl

Petr Mokráček

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama