Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Škodovky za milion. Známe české ceny Kodiaqu Scout a Sportline

Zatímco klasickému Kodiaqu byste mohli vyčíst přílišnou designovou čistotu, o vyfešákovaných modelech Sportline a Scout to jistě neřeknete. Obě novinky navíc už znají svou českou cenu. A ta je...
Vydáno: 12.09.2017
Škoda Kodiaq Sportline
Škoda Kodiaq Sportline Autor: Škoda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak už jsme zvyklí – je poměrně vysoká. Na obranu přikřášlených kousků však musíme dodat, že obě verze ztělesňují dva poměrně různorodé vrcholy nabídky, takže půjde o velmi dobře vybavená auta již v základním balení.

Sportline prozradí černé prvky

Začněme u provokativně červeného Kodiaqu s černými prvky, které chatakterizují označení Sportline. Jeho startovní cena činí 871 900 Kč a můžete si za ni pořídit hned dvojici provedení. V obou případech půjde o vůz se zážehovým agregátem 1.4 TSI. V základu však může být spjat buď s pohonem předních kol a sedmistupňovou převodovkou DSG, anebo s pohonem 4x4 a manuální převodovkou. Silnější motor 2.0 TSI už bude k dispozici výhradně s převodovkou DSG. U tohoto motoru vás Škoda za verzi Sportline požádá o 961 900 Kč.

Daleko oblíbenější však budou nafty, kterých se dodnes prodává většina. Základní motor 2.0 TDI se 110 kilowatty, pohonem všech kol a s manuální převodovkou startuje na částce 916 900 Kč. Za ty samé peníze si ale můžete zvolit také variantu s pohonem předních kol a s DSG. Za samotné DSG si pak připlatíte rovných 50 000 Kč. Vrchol vznětové nabídky s agregátem 2.0 TDI se 140 kilowatty, pohonem všech kol a převodovkou DSG pořídíte za 1 026 900 Kč.

Scout je levnější

Jak název Scout napovídá, půjde vždy o Kodiaq s pohonem 4x4. Oproti Sportlinu je ale Scout vždy o 8000 Kč levnější, a to se všemi motory. To znamená, že za základní provedení s motorem 1.4 TSI a manuální převodovkou zaplatíte 863 900 Kč. Silnější 2.0 TSI s DSG pak stojí 953 900 Kč. Agregát 2.0 TDI s výkonem 110 kW v Kodiaqu Scout vás vyjde na 908 900 Kč a vrchol nabídky, 2.0 TDI 140 kW DSG, debutuje s cenou 1 018 900 Kč.

Za nás by to s největší pravděpodobností vyhrál Scout 2.0 TSI. A co vy, který ze dvojice přikrášlených Kodiaqů se vám líbí víc?

Článek je zařazen v: Škoda Kodiaq Scout , Škoda Kodiaq Sportline , Škoda Kodiaq , Kodiaq česká cena , Kodiaq Sportline cena , Kodiaq Scout cena , Kodiaq , Škoda , SUV Škoda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama