Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Škodovka zdražila

Nové Škodovky jsou dražší. A to až o 17 000 korun, což není málo. Ale je to celkem pochopitelné. Firma prodává jako nikdy, koruna je slabá a jejich ceník byl nepřehledný jak smlouvy pojišťoven.
Vydáno: 03.12.2014
Škoda Logo
Škoda Logo Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Když jste šli dnes kupovat novou Škodovku, sice jste si libovali, že v ceníku vidíte pěknou cifru, ale ta nebyla konečná. Protože jste si auto třeba objednali takové, které nebylo na skladě. A oni vám naúčtovali dovoz. Nebo také přípravu auta. Tomu je konec. Žádné další poplatky a příplatky. Cena je konečná a platit budete jen za věci navíc.

Ale o kolik se tedy zdraží auta? Tak například Škoda Superb je v průměru o jedno procento dražší. Nebo takový Citigo s cenovkou 186 900 Kč bude od nového ceníku stát 194 400 Kč, což je zdražení o čtyři procenta. Nejmenší zdražení čekejte u Rapidu (5000 Kč). Nová Fabia ceny nemění.

Škoda už představila koncept elektromobilu

Škoda bude vyrábět hybridy. Už plánuje přestavbu haly

Škoda Fabia Crash Test

Potvrzeno: Škoda Fabia je konečně bezpečná

 

Škoda Fabia Combi 1

Škoda Fabia Combi je jen o 10 000 dražší než hatchback

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama