Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Škoda Superb Combi: Liftback + 30 000 Kč

Škodovka zahájila výrobu nové škody Superb Combi a zároveň odtajnila ceny. Příplatek proti liftbacku je 30 000 Kč.
Vydáno: 24.06.2015
Škoda Superb Combi II
Škoda Superb Combi II Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V minulosti se příplatek za kombík pohyboval na 25 000 Kč. To znamená, že auto mírně podražilo. Vlajková loď mladoboleslavské automobilky přijíždí na domácí trh s cenami od 629.900 Kč v karosářské verzi kombi. Výše zmíněný příplatek pak platí pro všechny výbavové a motorické verze.

Volit lze mezi čtyřmi výbavovými stupni Active, Ambition, Style a L&K. Motorová paleta obsahuje čytři zážehové agregáty a tři turbodiesely. Na výběr jsou kromě šestistupňových manuálních převodovek ještě dvouspojková ústrojí DSG se šesti nebo sedmi převodovými stupni a také pohon všech kol.

Škoda Superb Combi II a

Představujeme Škodu Superb Combi

Rovněž specifikace výbav odpovídá provedení liftbacku s tím, že kombi přidává střešní nosič (černý u verzí Active a Ambition, eloxovaný pro Style a L&K) a od stupně Ambition automaticky odjistitelný kryt zavazadlového prostoru. Na přání lze Superb Combi vybavit mimo jiné panoramatickou posuvnou střechou, variabilní dvojitou podlahou zavazadelníku nebo dělicí sítí.

Také pro Superb Combi nabídnou autorizovaní prodejci všem tuzemským zájemcům o model Superb paket Mobilita Plus za velmi příznivou cenu 990 Kč, který v sobě spojuje rozsáhlý výčet asistenčních služeb v případě nepojízdného vozu a prodlouženou záruku na 5 let/100 000 km. Kromě toho si lze v rámci volitelné výbavy ke každému vozu Superb Combi objednat Škoda Předplacený servis.

Servis Škoda

Předplaťte si servis

Škoda Superb Cabrio

Nová Škoda Superb jako kabriolet!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama