Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Škoda představila interiér nového Superbu

Už 17. února představí Škoda Auto novou generaci modelu Superb. Jako závdavek nám ukázala už dnes interiér.
Vydáno: 03.02.2015
První fotka nového interiéru Škody Superb
První fotka nového interiéru Škody Superb Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to revoluce? Nikoliv. Je to evoluce navázaná na ostatní modely značky. Je to prostě větší a luxusnější Octavia nebo Fabia. Daleko k Audi nebo Mercedesu, ale stejně daleko k Hyundai. Škoda prostě vytvořila interiér, který je elegantní, ale jednoduchý, střízlivý a univerzální. Žádná výstřednost. Tisková zpráva je plná superlativů, které nemá ani cenu opakovat. Nebo snad chcete číst elaborát, že „přichází s novou úrovní pohodlí, špičkovými technickými řešeními a precizním, hodnotně působícím zpracováním a definuje měřítka ve svém segmentu?“ Asi ne.

Škoda Superb nákres 1

Tohle je oficiálně nová Škoda Superb

Nová Škoda Superb

Škodovka představila tajemný nový Superb

 

Takže si pojďme zopakovat, co o autě víme. Bude širší, bude mít větší rozvor a bude mít hlavně víc místa. A to o dost. Především bude auto nabízet o 50 mm větší šířku, což je jedině dobře. Rozvor protažený o 80 mm znamená víc místa pro cestující v podélném směru. Tady ale čísla říkají, že nárůst místa v v této ose je +20 mm. Kde jsou ty další milimetry? V prostornosti. Třeba zavazadelník u liftbacku bude mít 625 litrů a při sklopených sedadlech dokonce 1760 mm.

Motorové jednotky budou postrádat současný šestiválec a dokonce i vrcholné bi-turbo v dieselu. Špičkovou nabídkou tak bude čtyřválec 2.0 TSI s 206 kW. Naopak nejslabšími motory budou 1.4 TSI (92 kW) a 1.6 TDI (88 kW).

Skica nové Škody Superb

Škoda Superb bude na jaře. Přijde i jako hybrid

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama