Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Škoda představí velké SUV ještě letos

Na podzimním autosalonu ve Frankfurtu bude mít automobilka Škoda asi jen jednu novinku – novou generaci modelu Roomster. Prý to ale vypadá, že nové velké SUV, zatím pojmenované Snowman, se začne odhalovat ještě do konce roku.
Vydáno: 04.05.2015
Škoda Snowman vize
Škoda Snowman vize Autor: Design RM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Čím dál více automobilek si nechává autosalony jen na jakési povinné odkrytí novinek před zraky všech. Jejich skutečné odhalování ale probíhá jindy. Samostatně. A jak je dnes moderní, třeba i postupně. Vždyť Škoda takhle třeba odhalovala nový Superb – kus světla, kus kapoty, kus přístrojovky… A celé auto bylo venku daleko dřív, než se otevřely brány jakéhokoliv autosalonu.

A stejně tak dojde i na odhalení dalších novinek. Nový Roomster na základech nového Caddy se asi začne představovat někdy po prázdninách a slavnostní oficiální premiéru si odbude ve Frankfurtu. Snowman pak by měl ještě před koncem roku vytáhnout svoje trumfy a Ženeva už bude jen povinnost pro veřejnost.

Škoda Fabia Scout Render 2

Škoda jako malé SUV či sportovní kupé

Škoda Superb Cabrio

Nová Škoda Superb jako kabriolet!

 

A co Snowman nabídne? Všude se dozvíte to samé a vlastně nic. Auto bude přibližně 4,6 metru dlouhé a bude stát na stejné podvozkové platformě jako Superb (MQB.B). Bude sdílet hromadu částí se stejně velkým Seatem (asi proto je i ta ilustrace vozu v článku) a má nabídnout nebývale mnoho místa pro cestující i zavazadla. Základní verze bude mít pohon předních kol, za příplatky bude i 4WD. A motory? Podívejte se do Superba a budete vědět vše.

Škoda Snowman vize 2 Foto:

Foto: DesignRM

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama