Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Škoda Fabia se začíná odhalovat

Nová, tedy už třetí generace Škody Fabia se začala odhalovat. Po technických informacích přichází první fotka – zatím ale jen světlometu.
Vydáno: 13.08.2014
Škoda Fabia III - světlo
Škoda Fabia III - světlo Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tak na nás bude nová Škoda Fabia koukat. Tohle jsou její nové světlomety. Mají integrovaný diodový pásek pro denní svícení. Také odhaluje, že blinkry budou i v zrcátkách. Jak to víme? Protože čelní blinkry jsou příliš blízko ke středu vozu, aby byly znatelné i z boku.

A co dalšího Škoda Fabia nabídne? Třeba to, že nejúspornější model Greenline půjde proti proudu a místo dvanáctistovky nabídne čtrnáctistovku v naftě. Ovšem, bude to opět tříválec. Bude mít stop-start systém a i díky němu by mělo auto spotřebovat v průměru jen 3,1 l na 100 km. A co dalšího bude v nabídce? Tak třeba dva litrové tříválcové motory s výkony 44 a 55 kW a dva čtyřválcové 1.2 TSI (66 a 81 kW). Tříválec 1.4 TDI bude mít hned tři výkonové verze – 55, 66 a 77 kW.

AKTUALIZACE:

Právě vyšla ven druhá fotka - pravý přední roh vozu.

Škoda Fabia - detail 2 Foto: Škoda

Škoda Fabia - detail 2, Foto: Škoda

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama