Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Škoda Fabia Combi je jen o 10 000 dražší než hatchback

Chvilku to trvalo, ale Škoda konečně vydala informace o ceně nové Škody Fabia Combi. A je to pěkný pohled. Příplatek proti hatchbacku je pouhých 10 000 Kč. Základ tak stojí 262 900 Kč.
Vydáno: 29.10.2014
Škoda Fabia Combi 1
Škoda Fabia Combi 1 Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Výbavový stupeň Active je základem nabídky. Vyššími stupni jsou Ambition a Style. Škoda Fabia Combi Active za cenu již od 262 900 Kč nabízí elektronický stabilizující systém ESC s multikolizní brzdou, šestici airbagů, signalizaci nezapnutých bezpečnostních pásů na všech sedadlech a elektronicky řízenou uzávěrka diferenciálu XDS+ a centrální zamykání.

Výbava Ambition nad rámec stupně Active přidává například rádio Blues, Front Assistant (systém sledování odstupu od vpředu jedoucích vozidel včetně nouzového brždění), Speedlimiter (omezovač rychlosti), elektricky ovládaná okna vpředu, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, přední mlhové světlomety a dálkové ovládání centrálního zamykání. Nejvyšší výbava Style je bohatší o projektorové halogenové světlomety s LED denním svícením, rádio Swing s 5" dotykovou obrazovkou, 15" kola z lehké slitiny, Easy Light Assistant (světelný senzor), Easy Start (bezklíčové startování) nebo automatickou klimatizaci Climatronic se senzorem vlhkosti.

 

Škoda Fabia III

Cenové srovnání Škody Fabia II a III

 

Nabídku vyšších výbavových stupňů Ambition a Style je možné rozšířit o další pakety a prvky doplňkové výbavy. Díky jednotlivým doplňkovým paketům (PLUS, Multimedia PLUS, Advance, Light a Dynamic) cenové zvýhodnění dosahuje až 41 000 Kč s úsporou až 63 % oproti cenám jednotlivých prvků výbavy na přání.

Velmi zajímavá je ale nabídka paketu Mobilita Plus. Za částku 990 Kč získají zájemci prodlouženou záruku výrobce na 5 let nebo 100 000 km, stejně jako rozsáhlý výčet asistenčních služeb v případě nepojízdného vozu, jako je např. příjezd servisního vozidla, odtah, zajištění náhradní přepravy nebo zajištění přenocování. Vedle těchto závad se v rámci paketu Mobilita Plus může zákazník spolehnout na pomoc výrobce v dalších nepříjemných situacích, které mohou nastat při každodenním provozu vozidla. Jedná se například o defekt pneumatiky, vybití baterie, záměnu paliva, zlomené, ztracené nebo zabouchnuté klíče a další.

 

Škoda Fabia Combi Foto:

Škoda Fabia Combi

 

Škoda Fabia Combi Foto:

Škoda Fabia Combi

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama