Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Škoda Auto získala již po třiadvacáté titul Exportér roku

Společnost Škoda Auto získala v České republice po třiadvacáté titul Exportér roku a navázala tak na své vítězství v loňském roce.
Vydáno: 23.12.2017
Škoda Auto Exportér roku
Škoda Auto Exportér roku Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vedle vítězství v kategorii ‚Objem exportu 2016‘ se česká automobilka umístila na prvním místě v kategorii ‚Objem exportu 1993 – 2016’. Kromě toho byla značka také oceněna titulem ‚Největší exportér Středočeského kraje’. Škoda Auto se dále umístila na třetím místě v kategoriích ‚Nárůst exportu 1993-2016’ a ‚Cena pro exportéra, který vyvezl v roce 2016 výrobky a služby do největšího počtu zemí.’ Automobilka je tak nejúspěšnější společností v historii udělování tohoto prestižního ocenění.

V roce 2016 dodala automobilka svým zákazníkům po celém světě již potřetí za sebou více než 1 milion vozů. Mezi největší zahraniční trhy patřila Čína, Německo, Velká Británie, Polsko nebo Rusko. V roce 2016 dodala společnost do zahraničí zboží a služby za více než 310 miliard korun a podílela se tak zhruba 8 procenty na celkovém exportu České republiky.

Vítěznou trofej za společnost Škoda Auto převzal člen představenstva za oblast řízení lidských zdrojů Bohdan Wojnar z rukou předsedy Senátu Parlamentu České republiky Milana Štěcha a za přítomnosti předsedy vlády Andreje Babiše.

Článek je zařazen v: Škoda Auto , ocenění , exportér roku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama