Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Škoda Auto DigiLab podporuje platformu CareDriver v Mnichově

Škoda Auto DigiLab založil v Mnichově projekt CareDriver. Jde o službu, která kombinuje mobilitu a sociální péči. Speciálně vyškolení řidiči a pečovatelé CareProfs doprovázejí lidi, kteří potřebují asistenci při každodenních cestách nebo ve volném čase.
Vydáno: 22.12.2017
Škoda CareDriver
Škoda CareDriver Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

CareDriver odstartoval jako pilotní projekt v únoru 2017 a od začátku si klade za cíl ušetřit rodinám čas a nabídnout mobilitu. V německém Mnichově, kde je služba v současnosti poskytována, této nabídky s důvěrou využilo již mnoho zákazníků. Kvalifikovaní pečovatelé vozí děti do školy, aktivní pomocníci a trpěliví asistenti pomáhají starším spoluobčanům při nákupech nebo návštěvách lékařů. CareDriver má k dispozici vhodné vozy a školený personál i pro dopravu handicapovaných. Po jednorázové registraci lze rezervaci uskutečnit volitelně přes webovou stránku www.caredriver.de, aplikaci pro chytré telefony, e-mail, Whatsapp, Facebook nebo telefonicky. Škoda Auto DigiLab se jako tvůrce myšlenky a investor rozhodujícím způsobem podílí na dalším budování této služby v oblasti mobility. Díky společnosti Škoda Auto má poskytovatel služby k dispozici nejprodávanější model značky – vůz Octavia – za mimořádně výhodných podmínek.

Řidiči/pečovatelé, kteří se ucházejí o roli CareProfů, jsou vybíráni na základě přísných kritérií. Každý kandidát vyplňuje desetibodový dotazník, který se následně prověřuje. Vedle zkušeností s péčí o děti a seniory musí uchazeč prokázat i sociální kompetenci, komunikační schopnosti, čistý rejstřík dopravních přestupků a doložit vlastnictví živnostenského oprávnění. Mimo to musí být zájemce minimálně tři roky majitelem řidičského průkazu. I díky tomuto náročnému prověřování se mohou zákazníci služby CareDriver spolehnout na přátelské a kvalifikované pracovníky.

Článek je zařazen v: Škoda Auto , Octavia , CareDriver , DigiLab
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama