Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Šílenci! Skáčou přes projíždějící auta

Kobe Bryant by asi virální reklamu na Nike nikdy nedělal, kdyby věděl, že strhne šílenství. Stejně jako on teď hromada lidí zkouší přeskakovat jedoucí auta.
Vydáno: 19.08.2014
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hlavně ve Švédsku se tahle hra zalíbila místním penerům. Ti teď napodobují amerického basketbalistu Kobe Bryanta, který v roce 2008 v rámci virální reklamy na Nike přeskočil jedoucí Aston Martin.

A tak se o to pokouší stále víc a víc lidí. Tady máme dvě ukázky, že to opravdu jde. Když je auto dostatečně nízké a jede dostatečně vysokou rychlostí, může skokan opravdu auto přeskočit. Jenže musí mít všechno dobře propočítané. Auto, jedoucí rychlostí 130 km/h (video s Lamborghini) nebo dokonce 150 km/h (video s Audi R8 v hlavičce článku) je vražedná zbraň. Postavit se mu čelem je už samo o sobě pěkná pitomost. Stačí jeden kamínek na cestě, špatně vypočítaný odskok a ze skokana je jen krvavá kaše na čelním skle. Takže se o to raději nepokoušejte sami. Na světě je už dost takových pitomců, kteří to vyzkoušeli sami a nevyšlo to. Tahle videa ale samozřejmě na youtube nedávají.

Skokani přes auta 3
Skokani přes auta 3
Skokani přes auta 2
Skokani přes auta 2

 

Autor: Jan Čech

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama