Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Sestřelte kuželky Mini Cooperem

Pořad Autosalon, který vysílá Prima COOL, vyjíždí do českých měst s neotřelou roadshow Autosalon Bowling Cup 2015. Všichni bowlingoví i automobiloví příznivci si mohou zasoutěžit v legendárním MINI Cooperu a snažit se během jízdy srazit co nejvíce kuželek.
Vydáno: 18.06.2015
Mini kuželky_
Mini kuželky_ Autor: archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Show odstartovala 17. června v pražském nákupním Centru Černý Most, kde začali symbolicky celou akci novináři a VIP hvězdy, jako například Martin Dejdar, Monika Leová a designéři z pořadu Jak se staví sen. Celkem organizátoři plánují osm zastávek po celé ČR.

„V pořadu Autosalon jsme za ta léta s auty vyzkoušeli snad úplně všechno. Jezdili jsme rychlostí 330 km za hodinu, sjeli jsme s vozem do vody, zapadli ve vánici, řídili jsme tank, závodili s letadlem, ale hrát s autem kuželky? Tahle inspirace ze Španělska nás okamžitě nadchla, a proto ji chceme přiblížit i Čechům," říká Josef Vrtal, moderátor pořadu Autosalon.

František Fiala a Josef Vrtal z Autosalonu Foto:

František Fiala a Josef Vrtal z Autosalonu

Organizátoři bowlingu nechali speciálně pro soutěž vyrobit z pružného PVC maxikuželky o hmotnosti 13 kg. Čtyři vozy MINI Cooper zase speciálně vybavili pro driftování. Kola vozů jsou obuta do zvláštních návleků, tzv. easyringů. Aby byla jízda pro soutěžící bezpečná, bude vedle každého řidiče sedět zkušený driftovací expert, který dohlédne na hladký průběh jízdy.

Pravidla soutěže Autosalon Bowling Cup 2015 jsou téměř totožná s pravidly klasického bowlingu. Soutěžící má možnost srazit až šest kuželek na jednu jízdu. Pokud se mu to nepodaří, má další dva pokusy. Také bodování má stejná pravidla – za shození jedné kuželky dostává jeden bod, za shození dvou dva body a tak dále. Pokud soutěžící srazí při první jízdě všech šest, nastává strike a hráč obdrží deset bodů.

Martin Dejdar s Pepou Vrtalem Foto:

Martin Dejdar s Pepou Vrtalem

Vítezka novinářského kola - Monika Leová Foto:

Vítězka novinářského kola Monika Leová

V každém městě může soutěžit až 30 vybraných šťastlivců, kteří budou vybráni z řad diváků Prima COOL, posluchačů Radia Kiss a přítomných diváků. Pro regionálního vítěze je připraven víkend s MINI Cooperem od společnosti RENOCAR. Soutěžící na druhém místě získá nanokosmetiku PIKATEC v hodnotě 2500 Kč, soutěžící na třetím místě balíček nanokosmetiky v hodnotě 1500 Kč.

Soutěž je určena pro všechny oprávněné vlastníky řidičského průkazu starší 18 let. Více informací o roadshow na www.autosalonbowling.cz. Hlavním partnerem akce je PIKATEC.

Autosalon Bowling Cup 2015 zastávky:

17. června – Praha

27. června – Plzeň

11. července – Mladá Boleslav

18. července – ČB

25. července – Brno

8. srpna – Olomouc

15. srpna – Zlín

22. srpna – Ostrava

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama