Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Šest minut s Walterem Röhrlem za volantem Porsche

Bývalý rallyový závodník Walter Röhrl je Jezdec století. Je to oficiální titul, který mu přiřknuli hlasující. A tenhle PAN řidič usedl za volant Porsche 911 GT3. Podívejte se.
Vydáno: 28.05.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tohle video není žádná akční podívaná. Není to nic tak dramatického, efektního, bláznivého jako třeba v podání Kena Blocka. Tohle je pěkně nudná jízda po okruhu. Za volantem Walter Röhrl. Několikanásobný šampion v rallye, vítěz mnoha dalších závodů, jako je Pikes Peak, DTM…

Takže je jasné, že nikdo jiný za volantem tohoto vozu nemůže být zajímavější. Ani Mika Häkkinen by nás nezajímal tolik. Walter Röhrl je prostě legenda, která vyhrávala svá první vítězství, když tátové dnešních mistrů ještě lítali po ulicích na tříkolkách.

Podívejte se, jak řídí mistr. Podívejte se, jak vypadá pokerface. Jen si ještě koutkem pusy pískat nějakou pěknou písničku a bylo by to úplné. A to má v ruce auto, které točí 8800 otáček, má 493 koní a na stovku zrychlí za 3,3 sekundy. Jenže Walter Röhrl je muž, který 41 let jezdí na plný plyn. A nějaké to GT3 mu nemůže zrychlit tep. Ostatně se v současné době věnuje právě značce Porsche, kde dělá jakéhosi testovacího jezdce honoris causa a výjimečným zákazníkům ukazuje, jak se s vozy má jezdit.

Porsche 911 GT3 on track

Porsche 911 GT3 se snaží napravovat shořelou pověst

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama