Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Seš rychlej řidič? Darujeme ti Škodu Octavii RS!

Rychlá kára s jízdním kolem na střeše. Na první pohled pitomost. Ten druhý rozklíčuje základ naší nové soutěže, kde jeden z diváků může vyhrát Škodu Octavii RS za skoro tři čtvrtě milionu korun!
Vydáno: 30.08.2017
S Autosalonem můžete hrát o Škodu Octavia RS.
S Autosalonem můžete hrát o Škodu Octavia RS. Autor: Autosalon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Znáte duo Kopecký - Dres(s)ler?

To jsou ti dva týpci, co vyhrávají jednu rallye za druhou? Logická odpověď by měla znít “ano”. Jenže trefa to je pouze z 50%. Honza Kopecký úspěšně verifikován, jeho soutěžní spolujezdec Pavel Dresler byl však vyměněn za Pepu Dresslera. Ten, kromě jednoho “s” navíc v příjmení, má úplně jiné oblasti zájmu. Jde o dvojnásobného mistra světa, mistra Evropy, vítěze Světového halového poháru, mistra Asie a dvacetinásobného mistra republiky v biketrialu!

A právě spojení dvou mistrů - volantu a řidítek, určí základní pravidla nové AUTOSALONOVÉ soutěže o nové sportovní auto.

Návod, jak získat brko za 750 000 kaček naprosto zadarmo

Jednoho krásného odpoledne na začátku prázdnin se oba jmenovaní, Kopecký plus Dressler, a tým pořadu AUTOSALON potkávají na polygonu v Mostě, aby společně vytyčili trasu a určili základní pravidla soutěže.

Vytyčená trať soutěže o Škodu Octavia RS.
Vytyčená trať soutěže o Škodu Octavia RS.
Autosalon

Pokusíme se to popsat jednoduše. Honza Kopecký maže za volant Octavie RS, biketrialista Pepa Dressler na pozici spolujezdce…tři, dva, jedna, START!

Zhruba 800 metrová technicky náročná trať. Auto během ní nesmí srazit žádný kužel. Všech 230 koní žene Octavii RS pod taktovkou mistra Kopeckého razantně vpřed! Jenže to je jen polovina úkolu! To kolo na střeše si nevezeme jen tak!

Škoda Octavia se řítí vytyčenou tratí.
Škoda Octavia se řítí vytyčenou tratí.
Autosalon

RS-ko razantně brzdí. Oba vybíhají ven a společně se snaží co nejrychleji sundat ze střechy bike. Nic pro Tour de France - obyčejná skládačka do města. O to víc bude třeba opřít se do pedálů!

Pepa Dressler vyráží a míří po zkrácené trati směrem, odkud před chvílí vyrazili. Prudké zatáčky i místa pro sprint, nakonec musí zvládnou poměrně prudké stoupání….a je to tam. Cíl, super!

Tato mistrovská rally-bikerská jízda stanovila ZLATÝ ČAS. Kdo ho pokoří, má šanci vyhrát Škodu Octavii RS. Pokud ho překoná víc posádek, koná se zlatý rozstřel.

První radu uděluje kropicí vůz

Pokud se ptáte, proč rovnou nevyhraje ten nejrychlejší, odpoví vám kropící vůz. Naši soutěžící mohou své výkony podávat v různých povětrnostních podmínkách, proto stanovuje posádka Kopecký - Dressler i Zlatý “mokrý” čas. Ten je z logiky adheze samozřejmě horší. A protože na otázku: “Co je víc? Rychlejší čas na suchu, nebo horší, ale přes to zlatý čas na mokru?” se dává těžce odpověď, případní zlatí soutěžící ze suchých i mokrých podmínek musí do zlatého rozstřelu.

Taková je naše nová AUTOSALONOVÁ výzva, na jejímž konci trůní zbrusu nová Škoda Octavia RS!

Máme před sebou 12 soutěžních kol a v každém prostor pro 3 soutěžní posádky! Abyste si udělali představu, jak může být trasa náročná, rovnou vyměníme aktéry. Cyklista Dressler za volant a mistr volantu Kopecký na skládačku. Snězte si hoši, co jste navařili. Jak to dopadne, uvidíte ve čtvrtek na Prima Cool v pořadu AUTOSALON.

Autor textu: Expert Pepa

Článek je zařazen v: soutěž o Škodu Octavia RS , Škoda Octavia RS , soutěž o auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama