Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

SEAT hledá jméno pro svůj Kodiaq. Nápady můžete posílat online

Poslední dobou na nás španělská automobilka chrlí jednu novinku za druhou. Jednou z těch nejočekávanějších je chystané velké SUV, přímý konkurent Škody Kodiaq. Jenomže zatím nemá jméno.
Vydáno: 04.06.2017
Render chystaného SUV SEAT
Render chystaného SUV SEAT Autor: Theopiluschin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A proto se zástupci značky rozhodli oslovit všechny automobilové fanoušky s tím, aby to jméno zkusili vymyslet. Fantazii se prakticky meze nekladou, ale pár pravidel celé hlasování přeci jen má. Prvním je fakt, že na to, abyste se do vymýšlení nového jména mohli zapojit, musíte to stihnout do 22. června. Vámi vybrané jméno by mělo být španělského původu a podle automobilky by bylo ideální, aby pro vás něco znamenalo. Je jedno, jestli půjde o oblíbenou řeku, pláž, drink nebo náměstí.

K tomu, abyste se mohli do výběru nového pojmenování zapojit, stačí navštívit tuto webovou stránku, kde najdete formulář k vyplnění. Není to nic složitého, jen by bylo prý dobré, abyste se vyvarovali použití sprostých slov. Kdyby to přeci jen někoho napadlo, formulář by měl mít nějaký algoritmus, který takové hlasování neodešle. Jestli to ale platí i pro česká peprná slovíčka, nevíme.

Vybraná desítka jmen bude vyhlášena na autosalonu ve Frankfurtu a vítězné jedno jméno o měsíc později. O případné ceně pro toho, kdo vymyslí vítězné jméno se zatím nemluví. Tak toho dotyčného může hřát třeba dobrý pocit… :)

Článek je zařazen v: SEAT , SUV , jméno , nové SUV
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama