Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Scania nabízí novou řadu vozidel pro městskou přepravu

Výrobce nákladních vozidel Scania představuje udržitelná řešení pro distribuci zboží, svoz odpadu, požární a záchranné vozy v městském prostředí.
Vydáno: 12.12.2017
Scania
Scania Autor: Scania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Scania nyní vstupuje do třetí fáze uvádění nové generace nákladních vozidel na evropské trhy. Důraz je kladen na městské využití pro distribuční a transportní činnosti uvnitř, kolem a mezi městy, stejně jako pro svoz odpadu a komunální a záchranné vozy. Mobilita je zásadní pro to, aby moderní města mohla efektivně fungovat a byla atraktivní a udržitelná. Proto Scania do svých vozidel připravuje výkonné plynové motory pro širokou škálu aplikací. V nabídce je nová řada sedmilitrových motorů pro snížení spotřeby paliva a zvýšenou nákladní kapacitu. Došlo i k výraznému rozšíření nabídky kabin o novou sérii L, městskou kabinu s nízkým nástupem a novou CrewCab se značně zvýšenou bezpečností.

Pro automobilku je výchozím bodem udržitelné přepravy schopnost zákazníků vypořádat se s výzvami, jako jsou dopravní zácpy, bezpečnost, ohled na životní prostředí, celková ekonomika provozu a současně nabídka atraktivních pracovních podmínek.

Městská dopravní řešení zahrnují vše od distribuce potravin a svozu odpadu po pokročilé logistické systémy se zaměřením na udržitelnost a efektivitu. Velká města s mnoha obyvateli na malé ploše nabízejí z hlediska provozu velkou výzvu: mnoho řidičů musí sdílet jednu komunikaci, aniž by se dostali do vzájemné kolize.  

Scania nadále razí cestu pomocí řešení, která jsou udržitelná ze všech úhlů pohledu. Přitom splňují typické problémy, se kterými se městská doprava musí vyrovnávat, jako jsou profitabilita, hluk, dopad na životní prostředí a zácpy. Zavedení nové řady nákladních vozidel Scania tak výrazně rozšiřuje nabídku řešení pro městský provoz.

Článek je zařazen v: Scania , městská přeprava , novinky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama