Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

S motorkou na surf

Normálně přijedete na pláž, hodíte motorku na stojánek, sundáte z ní surfové prkno a vyrazíte do vln. Takový normální stroj. Nebo nenormální? Jde o koncept BMW Path 22.
Vydáno: 12.06.2015
BMW Path 22_hl
BMW Path 22_hl Autor: BMW
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Motorku představí BMW na Wheels & Waves Festivalu. Základ motorky je v R nineT a je společností pojmenován jako „scrambler“. Je výrazně přepracovaný. Má jiné pružení, hliníková kola a půlterénní pneumatiky.

Všiměte si také výfuků – samozřejmě jde o dílo firmy Akrapovič. Taky doporučujeme si prohlédnout řídítka – v jejich koncovkách jsou totiž blinkry. Ornamenty na motorce jsou pak dílem Ornamental Conifer (od Nico Sclatera). Dvě surfová prkna pak dodal Mason Dyer. A ta jsou přidělána na speciálním držáku, který lze v případě nepotřeby rychle složit.

Tak jak se vám to líbí? V Čechách se surfy moc nevyužijí, ale třeba kdyby se sem daly upnout třeba sádrokartonové desky. Mohl by to být skvělý kousek pro stavebníky.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama