Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

S historickým Land Roverem se můžete svézt i vy

Okruh zážitkových kurzů pro zájemce o automobily se rozrůstá. Po mnoha automobilkách přichází se svými „driving experience“ i divize Land Rover Heritage. Takže správně tušíte, že půjde o pořádnou jízdu starými Land Rovery.
Vydáno: 07.06.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zákazníci Land Roveru mají možnost se svézt s velmi zajímavými vozy, které u nás ani neuvidí. V rámci Driving Experience navštíví speciální okruh ve Fen End.

V nabídce je hned několik různých nabídek. Ta základní stojí 40 liber a je v ní jízda na sedadle spolujezdce, když za volantem bude instruktor celé akce, tedy odborník na slovo vzatý.

Za 85 liber může zákazník jezdit se Series I, II nebo III a porovnat je pak v rámci dne moderních Defenderů.

O pět liber víc a můžete si dané vozy vyzkoušet na silnici i v terénu a ještě si můžete vybrat i ze speciálu pro britskou armádu 101 Forward Control.

Jaguar Lightweight E-Type

Jaguar dovyrobí E-Type, který nestihl vyrobit před padesáti lety

 

Za 125 liber je tu paket Range Rover Then&Now, kde může zákazník porovnat klasické a moderní Range Rovery.

Vrchol pak je celodenní neomezený výjezd s mnoha a mnoha různými modely, včetně speciálů pro armádu, expedičními speciály i všemi dnes nabízenými vozy Land Rover a Range Rover. Cena 250 liber.

Více informací najdete na stránkách firmy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama