Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

S čím si nejlépe zařádit na sjezdovce? S Raptorem!

Někdo rád jezdí na snowboardu, někdo zase v autě. Ken Block patří k těm druhým. A tak se vydal zase do kanadských hor, aby si pořádně užil zimu. A jako obvykle mu bude společnost dělat něco speciálního Ford F-150 Raptor.
Vydáno: 24.01.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to něco jako půjčovna nejlepších hraček. Profi věcičky si schovává v garáži a když potřebuje vyrazit na hory, dostane od Fordu hračku. Je to Raptor. Takže výkon jak cyp – vždyť pod přední kapotou standardně řve vidlicový osmiválec o objemu 6,2 litru s výkonem 302 kW. Jenže tohle je dílko přímo od SVT, kde se mu podívali pěkně na zoubek. Takže je upravené přímo pro provoz v hlubokém sněhu. Vepředu skluznice pod motorem, dlouhé a výkonné lampy na osvětlení a hlavně nasazené TRAX pásy. A spousty a spousty dalších doplňků. Na prvním videu vám je sám Ken Block představí, když odjíždí do Kanady, aby udělal zase nějaké pěkné záběry.

Druhé video je už z minulého roku, kdy s ním na svahu byli Zak Hale a Ethan Deiss. Ti samozřejmě s prknama. Ken Block jim dělal „lanovku“.

Ken Block Ford F150 Raptor2
Ken Block Ford F150 Raptor2

 

Hoonicorn RTR  - Obrázek 6

Hoostej Mustang pro Kena Blocka

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama