Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

S Astonem čtyři měsíce na ledu

Ve Skalistých horách, v Crested Butte po čtyři měsíce hučely motory jak na závodní dráze. A taky tady závodní dráha byla. Jezdily tu Aston Martiny V12 Vantage S. Většinou bokem. Protože byly na ledu.
Vydáno: 19.03.2014
Aston Martin V12 Vantage S
Aston Martin V12 Vantage S Autor: Oficiální zdroj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Představte si, že by vám výrobce vašeho vozu zavolal, jestli náhodou nechcete jeden den jezdit s nejvýkonnějším modelem značky na jejich ledovém okruhu. Naučili by vás, jak se takové auto řídí, jak ho zvládat i v extrémních situacích a poznali byste, že ty koně se dají pěkně zvládnout i v tak extrémních podmínkách, jaké panují v místě konání – v amerických Skalistých horách.

Dobrá, je to trochu zvláštní, Škodovka ani Ford, Opel, Peugeot a dokonce ani BMW by tohle neudělalo. Ale Aston Martin zase tolik zákazníků nemá. A ty co má, mají tolik peněz, že se je vyplatí hýčkat. Takže čtyři měsíce se proháněli majitelé vozů na zasněžené ledové dráze. Pod vedením zkušených jezdů poznali, že ani 565 koní na zadní nápravě nemusí být na škodu, zadní světla mají snahu neustále svítit dopředu.

Aston Martin V12 Vantage S
Aston Martin V12 Vantage S
Oficiální zdroj

Samozřejmě, že tohle není nic, co by dělali majitelé astonů každý den. Ale mnozí z vás znáte školy smyku na vlastní kůži. K realitě to také má daleko, ale jak to pomůže. A to máte auta s desetinovým výkonem. Tak se podívejte, jak takový kurz (sebe)ovládání, v podání Aston Martinu V12 Vantage S, vypadá.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama