Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Rus rozmáčknutý teréňákem si odkráčel pro čepici

Když vás srazí Toyota Land Cruiser, nemáte moc šancí na přežití. Když vás přimáčkne k jinému vozu, asi to váš anděl strážný vzdá. Ne však v Rusku.
Vydáno: 08.04.2015
Přimáčknutý Rus
Přimáčknutý Rus Autor: youtube.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To, jakou těžkou práci mají strážní andělé v Rusku nebo v Číně, jsme vám už mnohokrát ukazovali. Dnes vám představujeme dalšího supermana ze země, kde lahev vodky v krvi znamená akceptovatelný zbytkový alkohol. A jestli ho neměl tenhle muž, tak netušíme, co mu pomohlo na nohy.

Na silnici zůstal stát vůz. Normální člověk z něj co nejrychleji uteče, když předtím dal za něj do dostatečné vzdálenosti výstražný trojúhelník. Ne však tento člověk. Ten se postavil za auto a čekal. Těžko říct na co. Každopádně bylo jen otázkou času, kdy se najde někdo méně pozorný a udělá to, co se skutečně stalo. Řidič velké terénní Toyoty ho totálně rozčísl o kufr jeho vozu. Víko se prohnulo do opravdu velkého úhlu. Muž upadl na zem a… Pak vstal a došel si pro čepici. Nebyl v pořádku, to bychom kecali. Ale představa, že nás rozšmelcuje něco tak ohromného, jako je Land Cruiser o další tvrdou překážku, asi bychom nebyli schopni ani říct své jméno, natož ještě vstát a po svých se vydat hledat čepici.

Nehoda v Číně

Zdrogovaný řidič Mercedesu přejel šest aut a utekl

Nesmrtelný Číňan

Nesmrtelný Číňan pod čtrnáctikolovým náklaďákem

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama