Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Rozlícený majitel BMW rozmlátil kladivem své auto za 3,3 milionu

Vydáno: 11.03.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Pormoseni Hadi je původem Íránec. Pak se ale dostal do Itálie, kde úspěšně podniká, a tak si může dovolit koupi auta za 3,3 miliónu. A ne jednoho. Jenže když má někdo peníze, asi není úplně spokojený s tím, když u tak drahého auta mu neustále něco drnčí v interiéru, divně hlučí motor nebo se auto škube při přeřazování. Bohužel italské autoservisy asi byly velmi laxní v přístupu k tomuto zákazníkovi. Neustále mu auto „opravovaly“ a neustále byly problémy.

A tak Pormoseni Hadi napsal do centrály BMW. Bohužel se také nic nestalo. BMW mlčí. A tak mlčel i Pormoseni Hadi a společně se svým kamarádem přijeli minulý podzim na výstaviště ve Frankfurtu nad Mohanem, kde se zrovna konal velký autosalon a tady to auto demonstrativně rozmlátili kladivy.

Březen – autosalon v Ženevě – a zase to samé. Pormoseni Hadi s kladivem v ruce rozbíjí další BMW M6 před areálem autosalonu.

Moc to nechápeme. V Itálii asi musejí mít asi hodně špatné autoservisy a Hadi musí mít BMW moc rád, když se prostě aut nezbaví a nepřesedlá na jinou značku…

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama