Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Rolls-Royce vs. Rolls-Royce. Super test v Autosalonu!

Tentokrát si přijdou na své opravdu všichni. Sportovně, luxusně i rodinně zaměření řidiči. Tohle bude opravdu nabušený díl Autosalonu.
Vydáno: 15.04.2015
Autosalon-2015-16-THUMB-RR2
Autosalon-2015-16-THUMB-RR2 Autor: Autosalon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Když se rozhodnete pro sporťák okolo milionu korun, které modely máte na výběr? Například Alfu Romeo 4C, BMW Z4 Roadster, Nissan 370Z nebo Peugeot RCZ. Stavit byste se však měl i u prodejce Audi. Populární TTčko totiž dostalo zcela nový kabát. Anebo nikam nechoďte a raději sledujte jeho recenzi. Dozvíte se v ní třeba, jaký vůz má podle nás nejhezčí palubní desku ze všech.

Nejsme moc příznivci nových automobilových kategorií – většinou jde paskvil několika segmentů, ze kterých si něco bere, ve výsledku ale nedělá nic pořádně. Někdy se to ale povede, jako v případě Mercedesu-Benz CLS. Na jeho úspěch se snaží navázat novinka jménem CLA, která se objevuje i jako praktičtější Shooting Brake. Uvidíme, jak se bude líbit expertu Františkovi.

Víte, co je znakem úspěšného rappera? Obří plazmová televize? Domácí fitko? Sbírka všech světových komiksů? Samá voda, kdo v hiphopu něco znamená, má v garáži Rolls-Royce. Pořad Autosalon je ale tento týden trumfne. Neotestujeme totiž jeden, ale hned dva nové rollsy! Naučíme vás přitom třeba „Desatero majitele Rolls-Royce“. Ještě prozradíme, že půjde navíc o dvě kupé!

Každý zná Rallye Dakar jako nejobtížnější motoristický závod světa. Málokdo ale ví, že existuje něco srovnatelného v kategorii jachet – jmenuje se Volvo Ocean Race. Co je ale Volvo Diesel Race, prozradí až test novinky Volvo V40 D4 Drive-E. Kromě výbavy nás zaujala téměř neuvěřitelná spotřeba – i s automatem bychom se měli dostat pod 4 litry. Vyzkoušíme, uvidíme!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama