Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Řízná Kia Stinger vypadá skvěle i jako kombi a kupé

Stinger je jednoznačně nejzajímavější auto, jaké kdy Kia vyrobila. A protože většinový ohlas na první fotky je drtivě pozitivní, mohli bychom se po sedanu dočkat i dalších karosářských verzí.
Vydáno: 11.01.2017
Kia Stinger jako efektní sportovní kombi.
Kia Stinger jako efektní sportovní kombi. Autor: X-Tomi Design
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Samotná automobilka zatím představila pouze fotky sportovního sedanu se splývavou zádí, jehož linie střechy trochu připomíná třeba oblíbené Audi A7. Dynamický model s pohonem zadních nebo všech kol a výkonu až 365 koní si ale přímo říká o to, aby vznikl také jako šmrncovní sportovní kombík. Jak by takový vůz mohl vypadat si nyní můžeme představit díky renderu od X-Tomi Design, kteří už několikrát v minulosti prokázali skvělý odhad.

A když už v tom byli, přidali rovnou i svou vizi dvoudvéřového kupé, které je dalším potenciálním kandidátem na výrobu, přestože méně pravděpodobným. Ani kombík to ale rozhodně nemá jisté. Prodeje těchto vozů totiž nejsou zrovna raketové, jak se přesvědčil třeba Mercedes u modelu CLS Shooting Brake. Protože je však v případě Stingeru pro Kiu důležitá také prestiž, stát by se to mohlo.

Nám se zatím Stinger asi nejvíc líbí v původním provedení fastback, které automobilka představila před dvěma dny v Detroitu. I nad kombíkem bychom ale vážně přemýšleli. Jaká verze se líbí vám? Také vás Kia svým odvážným modelem ohromila, nebo si pořád myslíte, že by se měla soustředit spíš na levná auta a na prémiový segment zatím raději zapomenout?

Kia se Stingerem zabodovala. Dočkáme se díky tomu i kupé?
Kia se Stingerem zabodovala. Dočkáme se díky tomu i kupé?
X-Tomi Design
Článek je zařazen v: coupe , kupé , render , X-Tomi Design , Kia , Stinger , sportovní sedan , sportovní kombi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama