Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Řidič Fabie v Ostravě vybrzdil autobus. Dostal tvrdou lekci

Nepochopitelný úlet předvedl řidič Škody Fabia minulý týden v Ostravě. Autobus MHD s cestujícími velmi tvrdě vybrzdil. Trest ale přišel okamžitě a ještě mnohem tvrdší postih možná bude následovat.
Vydáno: 01.06.2017
Řidič Fabie v Ostravě vybrzdil autobus. Dostal lekci.
Řidič Fabie v Ostravě vybrzdil autobus. Dostal lekci. Autor: Týdeník Policie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

K incidentu došlo minulý čtvrtek v podvečer na Místecké ulici v Ostravě-Vítkovicích. Pětatřicetiletý řidič Fabie předjel v pravém pruhu jedoucí autobus, zařadil se před něj a zcela nečekaně šlápl na brzdu. V autobuse, který musel začít nouzově brzdit, v tu chvíli jelo přibližně patnáct cestujících. Jenže řidič Škody situaci podcenil, protože těžký autobus do jeho vozu narazil. Navíc v něm byla kamera, která vše zachytila, a přivolaným policistům podal vysvětlení také svědek z kolemjedoucího Audi.

Fabia v provedení sedan není zrovna hezké auto, takže nám ho popravdě není ani moc líto. A už vůbec nám není líto šoféra, kterému za jeho manévr hrozí i obvinění z obecného ohrožení. Může tak jít do vězení, a to na tři až osm let. A protože české soudy jsou v těchto případech v poslední době dost nekompromisní, byla by v nás na jeho místě hodně malá dušička.

Článek je zařazen v: sedan , Škoda Fabia , nehoda autobusu , vybrzďování
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama