Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Režisér Menzel: Co bude chtít po manželce v důchodu?

Stárnoucí režisér Jiří Menzel může spřádat zajímavé plány na důchod. Například už má vyřešenou otázku dopravy. Jeho žena Olga ho bude vozit limuzínou!
Vydáno: 13.04.2014
Olga Menzelová v autě
Olga Menzelová v autě Autor: Heineken
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Oscarový režisér Jiří Menzel je velmi chytrý a ví, že nejlepší na důchod je pořídit si mladou a akční manželku. Jeho Olga je nejen krásná a chytrá, ale navíc umí řídit. Leccos!

Na luxusní afterparty Designbloku přijela v limuzíně a rovnou vyhnala řidiče od volantu, aby si za něj mohla sednout sama.

„Řídila jsem snad všechno, ale limuzínu ještě ne,“ prozradila nadšeně Menzelová. „Jela jsem limuzínou na hory nebo k moři, ale za volantem jsem ještě nebyla.“

Olze to v černé koženkové bundě jako řidičce limuzíny velmi slušelo, takže budeme dělat, že jsme neviděli, že předtím pila pivo.

Blonďatá produkční byla na party hodně veselá, pivo nedala celý večer z ruky a manžela i dceru nechal. pro tentokrát doma.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Spokojená rodina: Olga a Jiří Menzelovi s dcerou Aničkou

Víme, proč Olga Menzelová nesmí nikdy v životě kouřit

Olga Menzelová s dcerou Aničkou ve Žlutých lázních

Menzelová jezdí na koloběžce! Aby Aničce stačila

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama